SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » klub » Co se u nás ještě hraje?

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

Co se u nás ještě hraje?

Všechny hry zde uvedené jsou možné k zapůjčení při setkáních (viz. Sci-fi & Fantasy klub Drakonián) klubu. Samozřejmně s podmínkou, že hru vrátíte v takovém stavu (nebo ještě lepším :-) )v jakém Vám byla zapůjčena.

G.U.R.P.S.

Hra jako taková není k zapůjčení, k zapůjčení jsou pravidla. Nebo se můžete přidat již k rozběhnutím dobrodružstvím, pokud GM mají volná místa. Více informací se dozvíte v GURPS a GameMasteři

Magic the gathering

Magic: The Gathering (zkráceně MTG) je první moderní sběratelská karetní hra na světě, po určitou dobu byla nejhranější karetní hra, pořádají se v ní velké turnaje včetně mistrovství světa. V roce 1993 ji vydala firma Wizards of the Coast v USA a rychle se rozšířila do většiny světa. V České republice se prodává od roku 1994. V současné době je přeložena do francouzštiny, italštiny, španělštiny, portugalštiny, němčiny, tradiční i zjednodušené čínštiny, japonštiny a ruštiny. V ČR se většinou prodává původní anglická verze.

(Toto je úryvek z wikipedie, pro celý článek Magic: The Gathering/wiki) Jako jediná hra není k zapůjčení. Musíte si přinést vlastní herní balíček a rádi si s Vámi poměříme síli v této hře.

Legend of the Five Rings

Legend of Five Rings (L5R) je mezinárodně známý a populární Oriental Fantasy Svět inspirovaný středověkým Japonskem a též ideály Bushida (název Legend of Five Rings vychází z knihy Pěti Kruhů od Miyamota Musashiho jež inspirovala celé generace Samurajů), a Shintoismu který vznikl před 15 lety jako setting pro stejnojmenné RPG (Role Playing Game) a CCG (Collectible Card Game). Dnes už to není jen setting, dnes je to žijící svět, do něhož mohou hráči skrz CCG aktivně zasáhnout! Taktéž je tento svět ideální pro Cosplay, fanfiction a fanart, což dokazuje velké množství stránek, fór a blogů, jež můžete na internetu najít (např l5r.com nebo l5rwiki.org). A co je naším cílem? Ukázat krásu a zajímavost světa Legend of Five Rings všem, kdož ho chtějí poznat, případně prožít.

Bang

Této hře je věnována vlastní stránka o hře Bang!

Hru vlastníme ze všemi oficiálními rozšířeními dostupnými v Česke rebublice - Město duchů, Fistful a Divoký západ.

Citadela

Střelené kachny

Cech zlodějů

Sabotér

Mágové z Hexanu