SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » GURPS a GameMasteři » GM Wasar » bailiwick » Trideo

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

Zpět na GM Wasar

Trideo

Kvalita a obsah zpráv závisí na místě momentálního výskytu skupiny.

Aktuální zprávy:

Trideo

- síť nedostupná

Matrix

- síť nedostupná

Rádio

- slyšíte jen šum a praskání

Noviny

- nikde nevidíte novinový stánek

Archiv zpráv:

Trideo

- síť planety Bailiwick - Hlavní město

- Neznámý pachatel rozpoutal přestřelku na diskotéce Vlčí Dráp. Lehce zranil několik policistů a při následné honičce způsobil značné škody na majetku města. Nakonce dokonale zdemoloval svůj vůz, ale jemu samotnému se podařilo uprchnout. Policije však zajistila důležité stopy, které podle její mluvčí povedou k rychlému dopadení zločince.

- Došlo k přepadení nemocnice a únosu jedné z pacientek. Některé naše zdroje tvrdí, že vše provedl pachatel z diskotéky Vlčí Dráp, neboť ho policie nedokázala stále ještě chytit.

- Masakr na policejní stanici! Policie zneškodnila pachatele z diskotéky Vlčí Dráp. Po převozu jeho těla na policejní stanici se však rozpoutalo peklo. Tajemný pachatel zničehonic ožil a roztrhal policejního patologa na kusy. Než se pachatele podařilo definitivně zneškodnit, dokázal ustát mnoho zásahů z automatických zbraní. Zlý jazykové spekulují o tajných mutacích a genetických vylepšeních. Podařilo se nám zjistit, že policie vede tento případ pod krycím názvem Vampýr!!!

- Zmizení novináře! Zmizel novinář Bailiwických listů, jen pár dní poté co dal spekulativně dohromady případ Vampýr a nekalé pokusy na lidech, které má údajně na svědomí korporace Biotech.