SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » GURPS a GameMasteři » GM Wasar » bailiwick » Korporace

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

Zpět na GM Wasar

Korporace

Biotech

Na některých světech nazývaný Cybertronik se zabývá výcvikem a zdokonalováním lidí v oblasti bezpečnostních složek, armádních složek a speciálních operací. Zdokonalují lidi jak po stránce výcviku, tak i po stránce kybernetického a genetického vylepšení organismu. Dodávají své lidi do velkých korporací, mimo jiné Matsushita a Le tour, dále také cvičí lidi přímo pro vládu demokracie.

Matsushita

Je největším výrobcem procesorů, robotů a také vlastníkem nejmodernější technologie virtuální reality. Ve většině elektronických zařízení, které si můžete koupit je alespoň jeden čip od firmy Matsushita. Matsusita vybavuje elektronikou vesmírné lodě korporace Le tour a také dodává komponenty pro kybernetická vylepšení korporace Biotech.

Le tour

Je největší dopravce ve známém vesmíru. Sama konstruuje ty nejmodernější, největší a nejrychlejší lodě. Ovšem její největší příjmy pramení z těžby křemíku na planetce Heliopolis. Křemíkové doly jsou tam pohádkově výnosné. Křemík od Le tour je hlavní surovinou pro procesory korporace Matsushita. Vesmírné křižníky zase staví na míru pro korporaci Biotech.