SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » GURPS a GameMasteři » GM Váca

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

GM Váca

Ve všech mých světech uplatňuji, že se nic zpětně neřeší a co jak proběhlo nedá se vrátit zpět (pokud nejste mocný mág, psionik nebo vědec pro kterého je čas jen pojem). Hráči se mohou odkazovat na pravidla + moje dodatky k jednotlivím světům, ve sporných situacích nebo situacích, které se potřebují rychle vyřešit rozhoduji JÁ (samozřejmě se poté vytvoří společně s hráči precedent do budoucna),a všem co by některá rozhodnutí do budoucna vadila, si musí uvědomit, že život občas není fér a všem se zavděčit nejde.

Herní světy

Asper

Hrdiny čeká smrt… Dobrodruhy vyhnanství… Čestné pronásledování…… Dobro a Zlo můž být dějinami zaměněno.
Asper.

Zde najdete verzi pro GM.

New world

Parta bývalých vojáků se rozhodla si přividělat tím, co umí nejlépe… zabíjením. Teď už ale ne pro krále a zemi ale pro pěníze a slávu…
Deník.
Zápis vypravěče.

Earth AA

Inspirováno

Na konci 23. století nastal úpadek civilizace v důsledku válek.

V bývalých U.S.A. je jen jedno město MegaCity-One. Před hraniční zdí města je prokletá země a za hraniční zdí se nachází prokleté město rozprostírající se na 88 000 mil čtverečních. Je to nekonečná betonová krajina, 800 miliónů lidí se tísní v megastavbách nového světa. Obří budovy, obří dálnice… je v křečích, dusí se, hroutí se pod svou vlastní vahou… lidé se děsí ulic, zbraní, gangů… na straně pořádku bojuje jen jedna instituce, člénové Síně spravedlnosti, ale ti dokáží reagovat jen na 6% zločinů.

Chcete vědět víc?

Upíři

Pravidla