SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » GURPS a GameMasteři » GM Robo » Mystika

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

Zpět na GM Robo

Mystika

Po světě kráčejí Mystičtí LOVCI. Loví duše a ty se musíš rozhodnout, staneš se jedním z nich, Lovcem, nebo kořistí. Není jiné cesty. Odvěká válka mezi dobrem a zlem se chýlí ke konci. V pekle se připravuje armáda armagedonu na svůj konečný pochod. Není jisté která ze stran získá konečné vítězství ale Lovci se snaží ještě na poslední chvíli zvrátit misku vah na svou stranu. Temní Lovci se snaží co nejvíce duší poslat do pekla a doplnit řady svých oddílů a zajistit si tak převahu v blížící se bitvě. Musí se vyhýbat Světlým Lovcům ale stejně tak ostatním temným, kteří by je rádi zavraždili a včetně jejich duší zařadili do svých oddílů. Světlí Lovci se naopak snaží likvidovat temné. Za každého kterého pošlou do věčného očistce se všechny zotročené duše dostanou rovnou do nebe.

Život Lovce není nic záviděníhodného, svět jak ho vidí oni není klidné místo a strach a paranoia je jejich každodením chlebem. Jednu výhodu to ale má. Žádná kulka, žádný smrtelník nemohou ukončit jejich poslání pro které jsou předurčeni do posledních dnů. Jejich osud může přijít jedině z rukou jiného Lovce….


Mystika je nadstavbový modul pro libovolný hitechový svět. O jeho hraní je možné se dohodnout s gm ale většinou je zařazen v případě, že gm usoudí, že by mohl být pro něj i pro hráče zajímavý. Je specifický v tom, že dokonce není nutné aby ho hráli všechny zůčastněné postavy nebo hráči. Lovcem může být třeba jen jeden z týmu a pro ostatní to nemá zas až tak zásadní vliv na hru. :-) (tedy většinou) a ostatí hráči ani nemusí vědět, že součástí hry je Mystický Lovec, který se snaží získat jadernou zbraň pro naprosto jiný účel než jejich zadavatel a jeho nepřítel….