SFK Drakonián

Umístění: Sci-fi & Fantasy klub Drakonián » GURPS a GameMasteři » jinra » pan_zelaru » zaznam

Přihlášení

Momentálně nejste přihlášen(a)! Prosím vložte své identifikační údaje níže. Pro přihlášení musíte mít zapnuté cookies.

Přihlásit se

Přihlásit přes MojeID

Zapomněli jste heslo? Nechte si zaslat nové: Zaslat nové heslo

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most
TOPlist

Pokud se chcete něco málo dozvědět o postavách stačí přejít na tabulka postav.

Příchod Spousta událostí se již udála (Příchod, hledání zázemí, lázně a finanční soběstačnost…)

Soumrak nad Blatnou

Den 0
Ve vesnici Anansový háj se k večeru strhlo pozdvižení. Dcera jednoho prominentního občana se ztratila při hře na kraji lesa. Skupina se přidala k pátrání (tedy až po té, co jim starosta slíbil odměnu). K družině se přidal i jeden vesničan. Hledání se protáhlo až do noci. Později se v lese ozývalo vytí vlků, které zkušeného stopaře dovedlo k místu, kde byla holčička. Skupina se musela vypřádat s vlky, kteří byli přilákáni pachem krve. Ještě před bojem jejich vesnický společník zbaběle utekl (ale pozdeji v hospodě vyprávěl, jaký byl hrdina a všechny zachránil).
Po ohledání dívky zjistili, že byla podříznuta.

Den 1
Ve vesnici probíhalo vyšetřování. Mnohla lidem se podávali né příliš příjemné otázky. Jirka s velkou oblibou používal pro tyto účely prokletí. Bohužel se nedozvědeli nic. Otec dívky vypsal odměnu za dopadení vrahů jeho dcery. S vidinou zisku peněz a náklonosti starosty, který je přitelem trcuhlicího otce, se družina vydala znovu prozkoumat místo nálezu dívky.
Lukas(nejsem si jisty ale myslim, ze on je stopar) ohledal místo. Jirka zkoušel kontaktovat duchy. Stopař našel vyšlapanou cestu, která skupinu dovedla k místo přepadení transportu. Zde skupina našla 5 mrtvých gardistů a jedho převáženého vezně. Vše nasvědčovalo loupežnému přepadu. Všechny cennosti byly pryč.
Skupina se tedy vrátila zpět do města, kde se podle insignií gardistů dozvědeli, že se jedná o vojáky z města Blatná několik dní cesty z Annanasového háje. Tuto stopu se následující den vydali prozkoumat.

Den 2 až 3